Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme Sanatı:
Doa Software ile yüksek performanslı uygulamaların keyfini çıkarın

Doa Software, müşterilerine yenilikçi ve kullanıcı dostu mobil uygulamalar sunarak dijital dünyada öne çıkmalarını sağlamaktadır. Mobil uygulama geliştirme konusunda uzman ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış uygulamalar sunarak size özel bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Sizlere tam bir uygulama tasarımı, entegrasyon ve yönetim hizmetleri döngüsü sunuyoruz. İster tüketici odaklı bir uygulama, ister dönüştürücü kurumsal sınıf bir çözüm olsun, şirket, fikir ve konseptten teslimata ve devam eden sürekli desteğe kadar tüm mobil uygulama geliştirme sürecini yönetiyoruz.

Özelleştirilmiş Çözümler

Doa Software, her bir müşterisi için ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş mobil uygulama çözümleri sunar. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ve kullanılabilir uygulama deneyimini sunarız.

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Kullanıcılarımızın deneyimini en üst seviyede tutmak için uygulama tasarımında kullanıcı odaklı yaklaşım benimseriz. Bu odağı işlevsellikle harmanlar ve uygulamaya tasarım dilimizi empoze ederiz.

Yüksek Performans

Mobil uygulamaların platform ayırt etmeksizin yüksek performanslı olması için gerekli olan tüm teknikler ve araçlarla donatılmış durumdayız. Akıcı bir deneyimin garantisi biz, garantörü ise projemizdir.

Profesyonel Destek

Müşterilerimize sadece uygulama geliştirme hizmeti sunmakla kalmaz, aynı zamanda sürekli destek de sağlarız. Uygulamalarımız ile alakalı herhangi bir sorun olduğunda, biz de çözüm için orada oluruz.

Neler yapıyoruz?

Mobil uygulama geliştirme ekibimiz, pazar ihtiyaçlarını karşılayan, şirketlerin marka kimliğini güçlendiren ve ticari büyümeyi teşvik eden özelleştirilmiş uygulama çözümleri geliştirmede uzmanlaşmıştır

Native Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama geliştirme ekibimiz, hem Android hem de iOS işletim sistemleri için uyumlu, iş gereksinimlerinize ve güvenlik standartlarına uygun, yüksek kaliteli yerel mobil uygulamalar tasarlayabilir.

Hibrit Mobil Uygulama Geliştirme

Platformlar arası uygulama geliştirme teknolojilerinin benzersiz bir karışımı ile, hem web hem de yerel uygulama özelliklerini bir arada sunan platformlar arası uygulamalar tasarlıyor ve kullanıcı seviyesini maksimize ediyoruz.

Progressive Mobil Uygulama Geliştirme

PWA teknolojisi sayesinde, tek bir kod tabanı ile herhangi bir kişiye, herhangi bir yere, herhangi bir cihaza ulaşabilirsiniz. PWA'lar, kullanıcı deneyimini arttırırken kurulum gerektirmez ve web tarayıcılarında çalışır

Giyilebilir Cihazlar ve Gömülü Yazılım

Giyilebilir cihazlar için uygulamalar tasarlayarak, akıllı cihazlar ile entegre edebiliriz. Bu sayede, cihazların yeteneklerini en üst seviyede kullanarak, kullanıcıların mobil yaşam tarzına uyum sağlayan uygulamalar oluşturuyoruz.

iOS Uygulama Geliştirme

Tam teşekküllü, istikrarlı ve ölçeklenebilir mobil uygulamalar üretmek için ihtiyacınız olan tüm uzmanlığa sahibiz, başlıca kullandıklarımız:

 • iPhone Uygulama Geliştirme
 • iPad Uygulama Geliştirme
 • Apple Watch Uygulama Geliştirme
 • Apple TV Uygulama Geliştirme
 • Uygulama Klipleri Geliştirme

Android Uygulama Geliştirme

En son teknolojileri kullanarak, işletmelerin aşağıdakiler de dahil olmak üzere herhangi bir modern cihaz ve platformda varlıklarını oluşturmalarına yardımcı oluyoruz:

 • Android Mobil Uygulama Geliştirme
 • Android TV Uygulama Geliştirme
 • Android Tablet Uygulama Geliştirme
 • Android Wear Uygulama Geliştirme

Cross-Plotform Uygulama Geliştirme

Kullanıcılarımıza kendi işletim sistemlerine uyan bir uygulama sağlarken birden çok platform maliyetinde çalışan birinci sınıf mobil uygulamalar sunuyoruz:

 • Hibrit Mobil Uygulama Geliştirme
 • Hibrit Tablet Uygulama Geliştirme
 • Hibrit TV Uygulaması Geliştirme

PWA Uygulaması Geliştirme

Geliştirme ve dağıtım kolaylığı açısından yararlı olan mobil ve web uygulamalarında uygulanan en iyi teknik çözümleri ve işletmeniz için bir dizi başka avantajı birleştiren Progresif Web Uygulamaları oluşturuyoruz:

 • Tarayıcılar Arası Web Uygulaması Geliştirme
 • Duyarlı Web Uygulaması Geliştirme
 • Çevrimdışı Web Uygulaması Geliştirme

Aklınızdaki projeyi hayata mı geçirmek istiyorsunuz?

Haber vermeniz yeterli, hemen görüşelim!