Hizmetler

Dijital varlığınıza ait tüm
alanlarda yanınızdayız.

Web Tasarım & Yazılım

Doa Software olarak, web tasarım ve yazılım alanında müşterilerimize özgün, güncel standartlara uygun, kullanıcı dostu ve estetik açıdan çekici web siteleri sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz, son teknoloji araçları kullanarak müşterilerimizin işletmelerine özgü çözümler sunuyor.

Göz Atın
Mobil Uygulama Geliştirme

Doa Software, müşterilerine yenilikçi ve kullanıcı dostu mobil uygulamalar sunarak dijital dünyada öne çıkmalarını sağlamaktadır. Mobil uygulama geliştirme konusunda uzman ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış uygulamalar sunarak size özel bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Göz Atın
E-Ticaret Çözümleri

Doa Software olarak, çevrimiçi mağazanızın tasarımı, oluşturulması ve pazarlaması için beceri ve deneyimlerimizi kullanarak iyi yapılandırılmış bir dizi dijital hizmet sunuyoruz. Sektörünüze özgü ihtiyaçlarınızı anlayarak özelleştirilmiş stratejiler geliştiriyor ve artan trafik ve satışlar elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Göz Atın
QA & Yazılım Test Hizmetleri

Kalite Güvence hizmetlerimiz, ürününüzün yaşam döngüsü boyunca somut bir kontrol oluşturmanızı, her geliştirme aşamasını izlemenizi ve size doğru ürün kalitesi bilgilerini sağlamanızı sağlar. Alanında uzman ekibimiz, en son uygulamaları ve teknolojileri kullanarak verimli performans ve yüksek kaliteli proje uygulamaları sağlamıştır.

Göz Atın
Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Doa Software olarak, işletmelerin marka imajlarını oluşturmalarına ve güçlendirmelerine yardımcı olmak için Kurumsal Kimlik Tasarım Hizmetleri sunuyoruz. Ekiplerimiz, ürün veya hizmetlerini tanıtırken müşterinin işinin güçlü yanlarını sergileyen benzersiz ve akılda kalıcı marka imajları oluşturur.

Göz Atın
Danışmanlık ve Dijital Pazarlama

Doa Software olarak, işletmelerin marka imajlarını oluşturmalarına ve güçlendirmelerine yardımcı olmak için Kurumsal Kimlik Tasarım Hizmetleri sunuyoruz. Ekiplerimiz, ürün veya hizmetlerini tanıtırken müşterinin işinin güçlü yanlarını sergileyen benzersiz ve akılda kalıcı marka imajları oluşturur.

Göz Atın

Aklınızdaki projeyi hayata mı geçirmek istiyorsunuz?

Haber vermeniz yeterli, hemen görüşelim!

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yenilikçi Çözümler Sunuyoruz

Teknolojik yenilikleri yakından takip eden ekibimiz, müşterilerimize özelleştirilmiş ve en son teknolojilerle donatılmış çözümler sunarak, işlerinde bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

Müşteri Memnuniyeti Odaklıyız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onların beklentilerini karşılamak için yoğun çaba harcıyoruz. Bu nedenle, müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliklerimizden biridir.

Uzman Ekibimizle Yanınızdayız

İşinize en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz ve projelerinizin başarılı bir şekilde tamamlanması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Nasıl bir işleyişe sahibiz?

İşleyişimiz, müşterilerimizle yakın bir işbirliği içinde olmayı ve ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş çözümler sunmayı içerir. Projelerimizi başlangıçtan bitişe kadar şeffaf bir şekilde yönetiyor ve müşterilerimizin geri bildirimlerine önem veriyoruz.

İhtiyaç analizi & onay

Müşterilerimizle projeye başlamadan önce bizler için en önemli adım ihtiyaç analizidir. Müşterilerimizin işletme hedeflerini, proje ihtiyaçlarını ve hedef kitlelerini anlamak için özenle çalışıyoruz. Bu adım, projenizin başarıya ulaşması için kritik önem taşımaktadır. Müşterilerimizle işbirliği yaparak, işletmelerinin özel ihtiyaçlarını anlayıp, hizmetlerimizi bu ihtiyaçlara göre şekillendiriyoruz.

Tasarım ve genel yapı

UI/UX tasarımcılarımız, müşteri ihtiyaçlarına uygun estetik, modern ve kullanıcı dostu tasarımları oluşturuyorlar. Tasarımlarımız, markanızı yansıtan renkler, imajlar ve içeriklerle desteklenerek projenize tamamen özgün bir görünüm kazandırıyor.

Geliştirme

Tasarımlarımızı en son teknolojileri kullanarak geliştiriyoruz. Özelleştirilmiş yazılım çözümleri, web & mobil uygulamaları ve e-ticaret siteleri olsun, ihtiyacınız olan her şeyi size sunabiliriz. Bu aşamada, müşterilerimizin ekosisteminde kapsamlı bir şekilde yönetebilecekleri kullanıcı dostu arayüzler de oluşturuyoruz.

Test ve ön gösterim

Projenizi kapsamlı bir şekilde test ediyoruz. Fonksiyonellik, hız, güvenlik ve performans açısından test ediyoruz. Böylece sizin için oluşturduğumuz ekosistem sizlere sorunsuz bir şekilde sunulur. Test sürecimizdeki hataların giderilmesi için uygun düzeltmeleri yaparak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Canlıya alma ❤️

Projeniz test aşamasından geçtikten sonra yayına hazır hale getirilir. Yayına alınma aşamasında projenizin güvenliği de göz önünde bulundurulur ve herhangi bir sorun yaşanmadan dijital hayatına başlar. Ayrıca, müşterilerimizin projelerinin yönetimi için eğitimler de sağlayarak, ekosistem yönetimini kolaylaştırıyoruz.